+90 212 771 29 20
Hadımköy Mah. Atatürk San. Bölg. Prof. Mehmet Bozkurt Cad. No:5 34555 Arnavutköy

HAKKIMIZDA


ÖRMECİ ÇORAP, Türk Çorap sektörünün gelişmesinde rol oynamış yöneticileri, tecrübeli ve uzun yıllardır beraber çalıştığı personeli, idari ve teknik kadrosu ile 1997 yılında kurulmuştur. Şu anda İstanbul/Hadımköy’de 5.000 m²’lik fabrikasında deneyimli ekibi ile yüksek kalite standartlarını ve müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak bütün üretimini son teknoloji ürünü 150 makine ile kendi çatısı altında gerçekleştirmektedir. AR-GE çalışmalarına ve teknolojik gelişmelere verdiği önem sonucunda ülkemiz çorap sanayisinin en güçlü şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

ÖRMECİ ÇORAP, Çağdaş teknolojiyi yakalamış yeni makine parkuru, üretimdeki titizliği, tasarımdaki desen ve renk zenginliği ile her zaman yüksek kaliteyi hedeflemekte, soket ve teknik çorap imalatında geniş bir ürün yelpazesi ile kapasitesinin önemli bir kısmını ihracata ayırmaktadır. Ayrıca iç piyasa için ürettiği kaliteli ve şık çorapları da "VIPSOCKS" markası ile Türk tüketicisinin beğenisine sunmaktadır.

ÖRMECİ ÇORAP, müşterisinin istediği her türdeki çorap taleplerine cevap verebilecek, sektörün içinde iyi bir yer edinmiş sayılı çorap üreticisi firmalardan biridir. Başarılı yönetimi, güçlü sermaye yapısı, gelişen teknolojiye ayak uydurması ve tüketici eğilimlerini dikkate alması gibi özellikleri sayesinde istikrarlı ve sürdürülebilir bir büyüme politikası uygulamaktadır.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla uzun vadeli, karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurarak ve sürekli büyüyerek, Türkiye’de çorap üretimi sektöründe lider konuma gelmek.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi ve hızlı çözümlerle müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın iş süreçlerinin her aşamasında katma değer katarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak.KALİTE POLİTİKAMIZ

ÖRMECİ ÇORAP, müşterilerinin isteklerini zamanında ve eksiksiz karşılayan ve bu amaçla Toplam Kalite Yönetim Sistemi kurallarını yerine getiren bir kurum olarak;

Tüm çalışanları ile birlikte katılımcı ve yeni fikirlere açık bir ortam yaratmayı,

Müşterilerinin memnuniyetini arttırmayı, müşteri tatminini sağlama ve sürekli kılmayı,

Tüm süreçlerinde sürekli iyileşme ve gelişme elde etmeyi

kendine ilke edinmiştir.ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Ürettiği kaliteli ürünlerle çevre dostu olan firmamız yeni doğacak nesillere yaşanabilir bir Dünya bırakmak için;

Planladığı ve yürüttüğü faaliyetlerde, çevre koruma ilkesini esas almayı,

Çalışanlarını ve tedarikçilerini çevrenin korunması konusunda bilinçlendirmeyi,

Doğal kaynaklarını ve hammaddesini verimli kullanmayı,

Yasal yükümlüklerini yerine getirmeyi

kendine ilke edinmiştir.

SERTİFİKALARIMIZ

  • Amfori
  • Amfori
  • Oeko-Tex

ÜYELİKLERİMİZ